Troja

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Su Velykomis ir su Pavasariu, su tuo, kad viskas praeina ir viskas ateina! Ir su tuo, kad kol esam tol mums svarbiausia tai ką jaučiam, ne tai ką turim ir galima paliesti. Kai tai suprantam ateina pavasaris.
Kito šiluma ir užplūstantis gerumas, palaikantis žvilgsnis ir dėmesys, ramu širdyje – pavasaris. Viskas yra pavasaris. Kai viskas nauja. Kaip Troja. Nuo pusės metų amžiaus jau du metai viename kambaryje. Nuo laukinukės iki murklios, glostymų trokštančios katytės. Jai irgi bus pavasaris kai bus pastebėta ir ras tą, kuris odys jai dėmesį, priims, leis apsiprasti visiškai neįprastoje jai erdvėje, netrukdys, bet padės pradžioje stebėdamas, kalbindamas kad ir iš tolo, vis artėdamas iki pirmų palietimų ir tylių užkalbėjimų „viskas bus gerai, viskas bus gerai, nurimk, jau būsim kartu..“
Rami Troja. Namų katė ramiam katiškam gyvenimui su daug snaudulingų valandų, gilaus poilsio miego ir neilgais žygiais namuose patikrinant ar po spinta yra palindimas, ar prie palangės yra priėjimas, ar keliai laisvi ir galiausiai bus žvitrus pasivoliojimas – pažaidimas kai tavo žmogus mielai tau skiria dėmesį ir paglostukus. Kai buvo mažutė Troja kažkur įkliuvo ir jos viena kojytė atkišta į priekį. Niekur nesikabina, niekam nekliudo, Troja jaučiasi su ja puikiai, laksto, lipa, šoka, užšoka, neskauda. Kol kas kliudė tik žmonėms, daugumai tai kliudo, jei jau koja prigimtinai turi būti nuleista, tai gyvūnas su pakelta jau kažkodėl yra baisu, nukrypimas. Žmonės su įaugusiu stereotipu – jokių nukrypimų nuo normų!Kokių normų?ISO?Ar dar kokių?:)
Taigi, Troja laukia vis dar žmonių. Benormių ar kaip čia pavadinti?:)) Na, lauksim tokio skambučio kai prisistatys ir sakys „Esu vienas iš benormių, pasiūlysiu Trojai namus“:))
Troja apie 3 metų amžiaus, sterilizuota, tvarkinga, meili kai įpras prie žmogaus.
861232962