Tūsa

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną

Tūsa. Gera kai esi pateptasis ir apdovanotas galimybe prisiliesti prie visų jų. Ne vien tiesiogiai, glostydamas jų liesus ar storus šonus, dažniausiai smarkiai dulkėtą, o dažnai ir plauko riebalais tepantį kailį, atkišdamas veidą ir pajusdamas pirmą nedrąsų apuostymą ir pripažįstantį ir priimantį lyžtelėjimą. Prisilieti prie to kas giliau, kas juose, bet matosi iš pradžioje įtempto žvilgsnio ir vis atlyžtančio, atsileidžiančio ir susileidžiančio tamsių sagučių žvilgėjimo, rausvo liežuvio galiuko, laižantis pradžioje iš nervinio nesupratimo, po to netrivojančio lyžtelti Tau ranką jau iš pripažinimo, o nusileidus į šią žemę dar kelioms akimirkoms, jau nenutrūkstamo šiurkštaus liežuvio švelnių yrių per Tavo odą kad tik apskritai kur pasiektų – esi laukiamas, esi mylimas. Vos per keletą tūkstančių akimirkų, jei norit, galima sustambinti – per keliolika minučių ateina meilė. Ir, keista, bet visiems laikams. Pasijunti toks ypatingas, toks TOKS, kad gali būti taip paprasta atnešti kitam VISKĄ.
Pabūkit su gyvūnu pusę valandos vieni, įsižiūrėkit, įsiklausykit, pajuskit koks jis ir suprasit koks esat Jūs. Jei tik skirsit tą pusę valandos. Linkiu to. Jausmas vertas visų jausmų.

Pradėsiu nuo pradžių. Tūsa. Miela, nors išsigandusi, o gal ir gąsdinta, šone atsikišusiu smulkiu kauliuku čiuopiasi sulaužytas šonkauliukas, kojytės bigė greičiausiai įgimta ir eidama šlubtelia, bet tai tik tarsi muzikoje Tap Tap Tap Pauzė ir vėl iš pradžių.
Meili, ramaus, santūriai, neskandalingai besielgianti, jaučianti, kad aplinka ją stebi, ji stebi aplinką. Protinga. Iškart priima žmogų ir pajunta atsipalaidavimą, verčia pilviuką. Pirmą valandą po pagavimo atsivežus į globos namus ir įleidus į voljerą nesijautė saugi ir sugebėjo išsikovoti fotelį. Ramų kampą, per stebuklą buvusį laisvą kampelį. Tikrai buvusi kambarinė, o gal ir saviškai mylėta. Iki tam tikro momento. Tada kelias iki dabar.
O dabar jai, tikiu, prasidės kitas kelias, nes ji ras Jus. Kažkurį ji išsirinks. Manot Jūs ją?:) Na, galit manyti ir taip, galit:DD Bet taip nebūna. Jei ją pamatysit ir pajusit, viskas bus vadinasi ne be reikalo, ne iš lempos:)

Pridursiu, katės dydžio, sveria apie 6 kg, maksimum dviejų metų. Vardu Tūsa. Tūsytė:)

Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr…