Vilčiukas

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Mažas kačiukas vardu Vilčiukas. Ar toks vardas, kad jis vilties turi, ar kad jį radę viliasi, kad jis greitai namus ras?
 
Bet tai aišku, kad čia ne jis viliasi, nes kam jam viltis?Jis juk ŽINO, kad viskas gerai. Jis dar daugiau nei žino – jis tiesiog jaučia. Kad YRA gerai. Va, sėdi, žiopso galvytę pakreipęs, va, kojele kažką, matyt judantį, ar gal būt tikintis, kad pajudės, kepšena, va, prigulė tai ko negerai? O kiek dar mes nematom jei tik į nuotraukas žiūrim, jei į vidų nežvelgiam, į save?Jis ir laksto, ir miauksi, ir vaikosi jam vienam matomus linksmus šešėliukus, ir murkia pamatęs maisto indelį pildantis, ir šypsosi jo kailiuką rankai glostant. Jis viską turi čia ir dabar. jis laimingas.
 
O mūsų viltis Vilčiukui yra, kad jis ir ryt turėtų. Ir poryt. Ir toliau. Jam reikia nuolatinių namų. Kad jo žinojimas, jo jausmas nepasikeistų. Tiesiog būtų laimingai gyvenantis katinukas. Rastas išmestas į minus 15 šaltį. Kad neišgyventų. Nes šaltyje, be maisto, 2 mėn. kačiukai be mūsų, visagalių, neišgyvena.
Jei sakau visagalių, vadinasi, mes galim. Pasidalinkim, pridėkim jam prie jo nuotraukos širdutę, nuo savęs, ir nusiųskim bičiuliui. Jis nusiųs kitam bičiuliui ir taip nuo tų širdučių, kažkam taps taip šilta, kad… pasiims į namus dar vieną katinuką:)))
Vilčiukas Rokiškyje, dėl jo skambinti tel.: +370 (652) 42 856