Vudis

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Apie Vudį. Taksiuką senuką, kuris pirmas dienas gulėjo beveik paslikas, buvo lašinamos lašalinės, tada jo skausmo ir išsekimo raudos apmažėjo ir dabar liko tik tos, raudančios ne dėl skausmų, bet dėl to, kad jam reikia kad jį glostytum, jis tada savo labiau žmogaus dejones primenantį raudojimą vis mažina, mažina ir lieka tik trurmputis ai ai kai įspraudžia snukutį į glėbį ir stovi nekrutėdamas, o tu glostai, apkabinęs, prisispaudęs, glostai. Jam taip reikia pakabinimų ir buvimo greta todėl išgirdęs kad artėji, pagarsina savo skundus ir turi prieiti, turi išvesti į lauką, o jis bėga net striuksėdamas, skuta į lauką net labai energingai, aukštai mėtydamas savo trumpas kojeles, apuosto visus krūmelius, sutikęs kalytę aukštai kelia galvutę, vizga jo uodegiukas ir jau visai nebūna panašus į senuką. Nors ir šiaip, Vudis visai dar ne senukas, jam tik laisvės judėti kambaryje, lauke ir galimybė kad šeimininkas būtų namuose tai jau Vudžiui daugiau nieko ir nereiktų, jis dar ilgai gyvens ir ilgai džiaugsis Jūsų draugija.
Tik smulkmena – jo dar nepastebėjo. Dar neišsirinko. Bet, tikim, išsirinks. Jis mielas, geras, ištikimas draugas tai kaip įmanoma, kad kažkam nereikia tokio?..
 
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232962
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633