Žiogas

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Žiogas kumpanosis kaip koks bulterjeras:)) Ar žiogai, kaži, kumpanosiai būna?Visko gali būti, net nežinau. Bet šis žiogas tai tikrai žavumėlis visu kuo, kaip ir tuo nosiuku:) Ir iš kur toks meilybė, a?Nu be galo mielas dičkis. Jaunas, 3-4 metų, išskirtinės išvaizdos ir geras, draugiškas. Aktyvus, judrus, labai kalbus – turi ypatingai sodrų, žemo tembro stiprų balsą ir tikrai dažniau nei kad kiti jį naudoja vedžiojant – pamatęs ką iš tolo, kviečia paėjėti dar truputį, susitiko kitą vedžiojamą draugą – visiems garsiai, sodriai kalba kalbas.Taigi, su juo tyliai pro šalį prasilenksi nebent bus kuo užsiėmęs. Žodžiu, lojus Žiogas.
Gražiai vaikšto, risnoja, sakyčiau, kaip žirgas atrodo – galva iškelta, uodega užriesta, kojas kilnoja, minkštai dėlioja… Labai gražus…

Na, tai ką dabar su juo?Kol kas suvakcinuotas, nukirmintas, nublusintas,

Jau kastruotas.

jis labai mielai gyvens su žmonėmis, gražiai elgsis, bus draugiškas, žaismingas. Su šunimis aišku, kaip kuriuo, bet apskritai nėra visus iš eilės puolantis, kalytės matyt iš viso gerai, susidraugautų.

Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal: