Žydrius

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Nepaprasto katino Žydriaus paprasta diena – pasivaikščiojo po miesto aikštę nekreipdamas jokio dėmesio į aplinkinius – žmonės vaikščiojo, jį glostė, mašinos važiavo, vėjas pūtė, saulė švietė, aplink vyko veiksmas, o Žydrius sau atsipūtęs, ramiakas veikė ką veikė. Nei mažiausio jaudulio, nepatogumo, nepasitenkinimo. Pavaikštinėjo, nei karto netimptelėjo net pavadėlio, kaip visą gyvenimą su juo vaikščiojęs, tiesą sakant, pirmas toks katinas, pavadėlį pirmą kartą uždėjom… nu žodžiu. Prigula kur, žolės pavalgo, išsitiesia, iššukavau su šukomis – baisiai patinka, uodegą tik iškelia – šukuok!.
Nu žodžiu, nėra žodžių:)
Žydriui apie metai, jis kastruotas, labai ramaus būdo, neįtikėtinai ramaus. Jis visiškai baltas ir žydromis akytėmis ir todėl, kaip daugelis tikriausiai žinot toks spalvų derinys dažniausiai reiškia, kad katinukas kurčias. Todėl jo ir aplinka tokia triukšminga mieste jo visiškai nedirgina. Vaizdai irgi jam atrodo normalu, tai gaunasi va taip va – super fainas, jaunas, puikios išvaizdos katinukas. Tik, suprantama, jam ieškomi namai ne miesto viduryje kur, galvojat, galės sau vienas vaikščioti – jis negirdėtų mašinos ir būtų partrenktas. Taigi, tik kambaryje ar jei į lauką tai sodyboje, nuošaliai nuo kelių.
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633