Aramis mini savivaldą:)

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
100 metų savivaldos minėjime Utenio a. be katino Žydriaus buvo ir mūsų kas?? Na, žinoma – Aramis! Kaip be jo šventė? Jis pats kaip Jubiliejus/Metinės/išleistuvės/Diplomas ir Gimtadienio balius!Jis nepakartojamas ir nekartojamas, jis toks vienas ir, deja, kol kas kitiems tik šventėms. Paturėjimui, kad įsitikinti, kad Aramis ne ten, ne tiems, ne taip. Šuns grožis ir žavumas, matyt, skirtas mums džiaugtis. Mes ir džiaugiamės. Mes visais džiaugiamės ir visus priimam. Aramis mūsų vaikas ir ar jis ras kada nors ką nors kam jis ne tik patiktų, bet ir tiktų, kas supras ir ras išeitis? Kas žino, pagyvensim, pamatysim.
Manau su Aramiu tik pradžia būtų sunkesnė, nes apsipratęs naujuose namuose jis nedarys to, ką daro paprastai pakliuvęs į naują aplinką. Jam reikia priprasti, įprasti, nurimti ir suprasti, kad iš ten tikrai nebus išvežtas, perduotas. Tada nurims ir jau nesugrauš aplinkos objektų vienas pats sau paliktas. Visiems reikia supratimo ir tai jau tikrai bėda, nes dabar žmonės labai skuba ir kitam skirti laiko, kad jį suprasti, neranda. Sako, supratau, bet iš tikrųjų tai nė v…!(atsiprašau, velniuotis negalima…)
Pirma turi būti supratimas, tada pasiryžimas, o ne manymas, kad pasiryžau, čia toks jau daugiau su užsispyrimu turi būti susiję, tada šiokios tokios sąlygos pradžią kad išgyventi ir pralaukti, tada kantrybė ir tada jau laikas viską sustatys.
Kol kas laikas viską sustatęs tik mūsų sąlygomis jam tai Aramis važiuoja į šventes, šiaip dalyvauja vienas pats sau ir ką gi, gyvenam tiesiog, jau net nesakau laukiam, kai nelauki, sakoma, greičiau ateina:)
Beje, šiknius Aramis, tiek apsiprato, kad pasirodė bais aršus kitų šunų bernų atžvilgiu – puola, loja, atsiloja, baisus frantas! Jei kas skirtumėt jam kokius 60Eur, tai iškastruotume ir gal būt tai netgi būtų dalinis antigraužiminis sprendimas:)
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal:
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_s-xclick&hosted_button_id=4079633
 
Prašom apsilankyti globos namuose ir vedžioti Aramį – šuo žmogui be gal mielas, prisirišantis, su vaikais bendraujantis, švelniakailis, malonus liesti rankomis (glostyti) ir džiugina akį:)
 
Beje, pozavo Aramis su savanoriu Pauliumi (foto prasta, aš fotkinau) ir mūsų darbuotoja Justina (foto labai gražios, fotografavo tas pats Paulius, mūsų etatinis gražių fotografijų gamintojas), o Justina, tarp kitko šiandien (birželio 7d.) ženijasi su kuo ją labai ir sveikinam:))
 
Dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861278782 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)