Vėja

Kategorija
Radę namus
Apie gyvūną
Graaažiii. Ir žiauriai gera. Ką reiškia žiauriai?Nu labai labai gera;) Jaunutė, neturinti metų stirna Vėja. Ne stirna, žinoma, kur jai iki stirnos, arba stirnai iki jos;) Faina šunytė, smulkesnė nei vokiečių aviganė, tikrai nėra ir vokiečių aviganė, nesitikėkit, neišaugs į jokią tokią, bus tokia laikutės sudėjimo didumo. Laikysena graži, atlaši. Arba tik apsimeta, nes visa makalai tabalai į visus šonus tai kad čia taip gražiai stovėjo tai tik todėl, kad tolumoje, ana ten va, matėsi objektai judantys, ji juos geriau įžiūrėt norėjo tai stovėjo kaip gulbė kaklą ištiesus, ausis pastačius. Tiesa, ausys tai jos visada stovi kaip pastatytos:))
Žodžiu, šunytė saldainiukas tik draugystei begalinei, tikrai su visais labai labai draugiška, tame tarpe ir su šunimis, su vaikais irgi, nes ji vaikas, o su vaikais vaikai draugauja, su šunimis nesipyks, nes kad ji neturi aštrumo, ji prie kiekvieno lįs kol negaus į snapą ko lenda ir kitąkart turės pagalvot prieš lipdama ant galvos, jei tik turės laiko stabtelt ir pagalvot, nes makalaikos paprastai būna labai užsiėmę makalavimusi;)
Dar įkelsiu komentaruose trumpą video kaip makala Vėja sutiko tokį patį makalą Marmį ir abu makalavosi, niekas snapan nesiūlė tai jau džiaugsmo abiems!:)
Toks tokį sutiko:)
Na, ieškom makalai gerų namų, nagi!
Prašom apsilankyti globos namuose, dirbam kasdien, įskaitant ir savaitgalius, ir šventines dienas, nuo 8 iki 16val. Tel.: 861232964 (iki 16val) arba 861232962 (po 17val)
O mes visada laukiam ir esam be galo dėkingi už jūsų kad ir keleto eurų indėlį padedant mums padėti jiems:
Utenos rajono gyvūnų mylėtojų draugija
Įm. kodas: 184211367
a.s. LT417044060002546192, SEB bankas
Mus galite paremti per PayPal: